بببببببببببببببببب      ب                با دردها می رقصند " 

   فیلم مستند "با دردها می‌رقصند" آماده پخش می‌شود فیلم مستند "با دردها می‌رقصند" به کارگردانی رضا کردبچه با اتمام تدوین آماده پخش از شبکه سه سیما می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، این فیلم مستند به مدت 35 دقیقه به تهیه‌کنندگی مرتضی ندایی‌ برای گروه اجتماعی شبکه سه آماده می‌شود. مستند "با دردها می‌رقصند" درباره بیماری Ms  است که از اواسط پارسال مراحل طرح، پژوهش، نگارش و تصویربرداری خود را پشت سر گذاشته است.

تصویر بردار این مستند احسان اسکندری و صدابردار علیرضا نوین نژاد است. همچنین رضا کردبچه ساخت موسیقی متن را نیز  بر عهده داشته است. 

                              

- درج کامل این خبر در روزنامه جام جم....(کلیک)

- درج کامل خبر در خبرگزاری مهر.....(کلیک)

 

- درج خبر در باشگاه خبرنگاران...(کلیک)

 

                              

                                                   

                             

                                                    

 

 

/ 18 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

بیا و بخوان، زیرا اگر بخواهی با خواب بیدار میشوی.....

ایستگاه هنر

از سایت ایستگاه هنر/بازار هنر، سایت تخصصی تبلیغ محصولات و خدمات هنری بازدید بفرمائید. با توجه به آغاز فعالیت سایت ایستگاه هنر اعضای جدید 15 هزار تومان اعتبار جهت انتشار آگهی ویژه دریافت می نمایند.

فرهادکریمی

و اما ششمین نقد بر (( یک دقیقه ی عصر )) به قلم آقای منصور خورشیدی منصور خورشیدی: فرهادکریمی فصل تازه ای در شعر باز کرده است. کار او تقلیدی نیست، احتمال آن که بعدها کسی از او تقلید کند زمینه ی آن را شاعر فراهم کرده است.

زینب

سلام.ممنون از مطالبتون. استفاده کردم

شروه

نگاهی به وقت البرز خانم قربانعلی دعوتید به خوانش

خانه نقد ترتیزک

کنش های شعری عمومن برمبنای توانش وظرفیت های خلاقه ی شاعر است و تراوشات ذهنی منبعث از همان مبنا ، ودرک دریافت نوعی شاعر از ساحت شعر به فراخور آموخته ها در زاویه دید و عمومن کیفیت شعر در نوسان است و پیر سالی و جوانسالی دخلی به کیفیت نوشتاری محصولات ادبی ندارد چنانکه گاهی فی المثل منظومه پر طمطراق پیری " گرانسنگ " مغلوب شعرک نوجوانی نوجو می شود ! واین وضعیت معمولن پشت قضاوت جمعی مخاطبان آشکار می شود و تعدد تالیفات و آوازه شاعری چیزی به پسند و سلیقه عمومی مخاطبان نمی افزاید از همین منظر با قید احتیاط از اواسط دهه هفتاد تا کنون عمده تالیفات پسند شده ونمره گرفته کمتر از شاعران صاحب نام بوده که به زعم این قلم عطف توجه برخی شاعر ان گرانسال به مفاهیم نخ نماشده و عناصر شعر آرکاییک و استعمال فراگیر کلمات پر طنطنه و متعاقبن دست دادن تصاویر آشنا و مستعمل ، فضاسازی های کهنه و مندرس موجد بازخورد مخاطب نوجوی معاصر گردیده که در این میانه از هر طیف سنی مجموعه شعرهایی پدید آمد که انسجام کلی و قدرت خلاقه و تصاویر نو و البته برخورداری از زبان شعری تروتازه عمده معیار

امیر خالقی

مبارک رضا

ژوان

ئیوه کردن یان نه